ТВОРЧИЙ КОЛЕКТИВ ТДМУ

«Творчий колектив» – це об’єднання однодумців, де кожен робить індивідуальний внесок в культурне збагачення університету. Заснований з метою надання можливості реалізації студентських ідей у розвитку дозвілля. З кожним новим кроком кількість бажаючих долучитись до роботи в колективі збільшується, що і є об’єктивною оцінкою діяльності.

Лікар – це не професія, це – покликання. Хороший лікар – це не лише професіонал своєї справи, а й високодуховна, ерудована та креативна людина, яка не просто механічно виконує роботу, а підходить до вирішення проблем пацієнтів креативно, як справжній митець.

Серед студентів-медиків є безліч талановитих, цікавих та творчих людей. Для того, аби дати змогу кожному майбутньому лікарю реалізовувати себе, як особистість, спілкуватися з проактивною молоддю та просто надзвичайно цікаво проводити найкращі роки свого життя, ми об’єдналися в ініціативу «Творчий колектив ТДМУ».

Команда та структура «Творчого колективу»:

 • Керівник «Творчого колективу», керівник відділу поезіїТетяна Іваніцька
 • Перший заступникВіктор Гунька
 • Другий заступник, керівник відділу ІТМихайло Сас
 • Керівник відділу вокалу та музичних інструментівСергій Калмазан
 • Керівник відділу ведучихРоман Балич
 • Керівник відділу сценаристівМар’яна Яремишин
 • Керівник відділу журналістикиЗоряна Вівчар
 • Керівник відділу артистичностіДенис Лящук
 • Керівник відділу хореографіїСофія Копитчак
 • Координатор «СтудМіс ТДМУ» – Анастасія Гудима
 • Керівник хоруТарас Бідованець

Відділ вокалу. Учасники цього відділу беруть участь чи не в усіх заходах, що відбуваються в університеті, долучаються до загальноміських та всеукраїнських проектів. І завдяки своєму чарівному співу стають справжньою окрасою будь-якого вечора.

Відділ музичних інструментів. Ну погодьтеся, що особливого шарму та оригінальності у тематичних вечорах частенько додають саме музичні інструменти. Учасники цього

відділу, разом із відділом вокалу приєднуються абсолютно до усіх заходів в університеті та щоразу створюють затишну атмосферу.

Відділ ведучих. Без них точно не обійтися. Саме ці люди щоразу задають ритм та настрій кожному заходу, проводять захопливі конкурси, повертають напрямок проекту в потрібне русло і ніколи не дають засумувати нашим глядачам.

Відділ артистичності та відділ поезії. Заходи, присвячені важливим державним святам, а також затишні вечори з музикою та вином ніколи не проходить без участі цих відділів. Тут працюють люди, які, справді, здатні зачаровувати словом і перетворювати будь-який захід та казку.

Відділ хореографії. А ці люди захоплюють з першого погляду по-особливому! Саме так! Хто ж окрім них зуміє передати всі думки, емоції та почуття без зайвих слів, лише за допомогою правильних рухів? Вони чарівники нашого колективу!

Відділ журналістики та відділ сценаристів. Окрім написанні багаточисельних сценаріїв, анонсів та звітів, які пишуться до кожного заходу, що відбувається в університеті, ці люди мають безліч обов’язків. Одним із провідних проектів цього відділу є ініціатива «Обличчя ТДМУ», яка на спеціальних сторінках у соціальних мережах публікує інтерв’ю з найцікавішими студентами та викладачами нашого університету.

А ще переважна більшість учасників цього відділу є журналістами ще одного масштабного видавничого проекту університету – студентського глянцевого журналу «UNITIME», який за час свого існування став однією із найперспективніших студентських ініціатив ТДМУ.

Драматичний гурток «Арт-Драма». Довгі години репетицій та розучувань сценарію ніколи не проходять марно у цих людей. Вони фантастично і натхненно перевтілюються в інших персонажів, але ніколи не втрачають своєї індивідуальності. Обов’язково відвідуйте їхні вистави і ви будете вражені, які таланти навчаються у нашому університеті.

Хор ТДМУ. Дуже якісно та яскраво себе проявляє саме ця ініціатива. У хорі нашого університету беруть участь, як викладачі, так і студенти. Кожен захід з їхньою участі щоразу зачаровує, стає по-особливому піднесеним, святковим та урочистим.

КВН. Протягом багатьох років ця ініціатива дарувала незабутні емоції всьому університету, проводилися «Ха-ха шоу» та тематичні змагання комічних команд. Цього року відбувається повний перезапуск усіх команд. Тому, веселі та кмітливі, у вас з’явився унікальний шанс стати новою зіркою ТДМУ!

Найфеєричніше свято краси та стилю «СтудМіс ТДМУ». Чому цей проект винесено в окремий пункт? Та тому, що студентського конкурсу краси такого рівня немає у жодному тернопільському університеті. Щороку університетські красуні у нелегкій, але дуже захопливій боротьбі змагаються за звання «СтудМіс ТДМУ». Запевняємо, на це шоу варто глянути!

Саме у «Творчому колективі» молоді музиканти, співаки, поети, КВН-щики, танцюристи, актори, сценаристи, художники, фотографи, оператори, блогери, журналісти та фанати ІТ-технологій мають змогу долучатися та реалізовувати власні проекти у вільний від навчання час. Ми надихаємо, підтримуємо та допомагаємо кожному, хто хоче трансформувати свій творчий запал у щось надзвичайне!

Обіцяємо, що зробимо ваше студентське дозвілля незабутнім!