Шановні колеги!

Колектив Центру вітає Вас на нашому сайті!

Ми готові до плідної співпраці з Вами на ниві

національно-патріотичного виховання нашої молоді!

 

 

    Хто рухається вперед у науках,але відстає у моральності,той більше йде назад, ніж уперед.                                                                         Арістотель

 

     Центр виховної роботи та культурного розвитку «Тернопільський національний медичний університет імені І. Я. Горбачевського МОЗ України» створено у 2015 р. Керівником центру є Руденко Марта Ігорівна.

     Мета діяльності центру виховної роботи та культурного розвитку – забезпечення культурного, інтелектуального та духовного розвитку студентської молоді університету, виховання поваги й любові до рідної землі, українських традицій, національних святинь, формування свідомого громадянина – патріота України.

     Реалізація основних завдань і принципів виховної роботи центру здійснюється за такими пріоритетними напрямками, як: національно – патріотичне, інтелектуально-духовне, правове, моральне, екологічне, естетичне та професiйне виховання, пропаганда здорового способу життя, проведення роботи з питань соціального захисту студентів.

     З моменту створення центру виховної роботи та культурного розвитку відповідальною за культурно-мистецьку роботу вітчизняних студентів була асист. Г. Г. Габор (2015–2016 рр.), з вересня 2016 р. – асист. С. Б. Крамар. Роботу з іноземними студентами з 2015 р. курує доц. О. В. Покришко.

     При центрі діють хор студентів та викладачів, театральна студія «Арт – Drama», Творчий колектив ТНМУ та ін.

При центрі функціонує Інститут кураторів студентських академічних груп, керівником якого є  Г. Г. Габор 

     Успішно у навчальному закладі функціонує Волонтерський рух ТНМУ під керівництвом Х.І. Курило . Основні напрямки діяльності волонтерів: допомога бійцям АТО, соціально незахищеним верствам населення, дітям з обмеженими можливостями, дітям-сиротам, проведення інструкторських курсів з домедичної допомоги та інформаційно-профілактичних заходів.

     Центр виховної роботи та культурного розвитку університету докладає багато зусиль до пошуку та подальшого розвитку обдарованої молоді, формування внутрішнього світу особистості.

     Центр координує діяльність структурних підрозділів університету з питань молодіжної політики та виховної роботи спільно з деканами факультетів, директором студмістечка, директорами навчально-наукових інститутів, завідувачами кафедр, кураторами студентських академічних груп, представниками органів студентського самоврядування і співпрацює з громадськими організаціями.