Студенти ТДМУ організували цікавий мистецький захід

Творчий колектив студентів Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського завжди радує цікавими і креативними проектами. Так, 1 листопада 2017 року в «Бункермузі» майбутніми медиками був організований літературно-музичний захід «Темрява». За словами ініціаторів проекту, «у когось вона асоціюється зі страхом, хтось бачить у ній щось таємниче, чого не видно при денному світлі, а хтось вміло та раціонально її використовує. Дональд Мітчелл та Кевін Даффі – науковці з Канади, які знайшли їй чи не найкраще застосування, впевнені, що відновити зір можливо в один клік – просто вимкнувши світло і досягнувши при цьому цілковитої темряви. Ми спробували присутніх навчити одній речі – заплющити очі та бачити серцем».

Розпочав захід музичний гурт ТДМУ «One by one» (барабани – Яна Бондарчук, соло на гітарі – Вячеслав Чоботар, ритм-гітарист – Сергій Лобазов, бас-гітарист – Дмитро Журавель, солістка – Ярина Турко, за синтезатором – Сергій Калмазан).

Свої вірші прочитала студентка Валентина Пітухова. Ця дівчина належить до тих людей, які шукають себе усюди і знаходять в поезії, подорожах, танцях і в хороших людях.

Інша учасниця заходу Наталя Гульда зазначила, що навчання в медичному університеті стало втіленням її дитячої мрії. Студентка надає перевагу активному відпочинку, обожнює проводити час у колі друзів, дивитись фільми, читати різну літературу, а особливо – поезію. Вона сама пише вірші, а надихає її на це творчість Сергія Єсєніна.

Вікторія Годунко виконала авторську пісню «Осіння».

Щодо іншого учасника заходу Юрія Ліщука, то він зізнався, що раніше сильно боявся темряви, але зараз сміливо говорить з нею на «ти».

Ярина Степанюк розповіла, що захоплюється музикою. Нещодавно спробувала себе в ролі поета. Цього вечора у темряві вона поділилася тим, що раніше довіряла лише паперовим аркушам.

Своїм виступом вечір прикрасив Святослав Кундеус. А після нього свої вірші прочитала керівник Творчого колективу ТДМУ, редактор студентського журналу «UNITIME», авторка двох поетичних збірок, менеджер проектів Літературного центру імені Агнона у місті Бучач Тетяна Іваніцька.

Усі присутні цього вечора спробували римувати вірші у так званому цифровому форматі. Переможці отримали у подарунок збірку віршів «Паперові крила», яка нещодавно вийшла з друку.

Далі свої пісні заспівав Володимир Серемуля, а також власним творчим доробком поділилася Анна Українець.

Потрібно зазначити, що все дійство відбувалося у цілковитій темряві. Це дало можливість присутнім не відволікатися візуально на інших людей, певні об’єкти у приміщенні. Кожен намагався збагнути зміст слів віршів, музичних творів, провідчувати їх душею. До речі, всі учасники виходили до глядачів із зав’язаними очима, аби також якомога глибше поринути у власний світ.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського