Побачив світ третій номер студентського глянцю ТДМУ

9 листопада у надзвичайно яскравій та позитивній атмосфері відбулася презентації третього номеру студентського глянцевого журналу «UNITIME», який видається у Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачевського.

Цей журнал – молодіжний, цікавий, яскравий та амбіційний проект, який протягом часу від свого виходу сподобався активній молоді міста, зацікавив шалену кількість людей, тому має всі шанси на успіх, як у стінах університету, так і поза його межами.

Розпочався захід з виступу талановитого та харизматичного тернопільського вокаліста – Павла Тютюнника, який вразив усіх ніжним виконанням авторських пісень.

Привітали гостей та колектив журналу із виходом довгоочікуваного номера, розповіли про вміст видання, а також побажали хороших вражень під час презентації представники його редколегії – Ігор Стецюк, Тетяна Іваніцька, Віктор Гунька та Михайло Сас.

Запальний танець подарував гостям танцювальний колектив ТДМУ на чолі з керівником відділу хореографії Творчого колективу – Софією Копитчак.

Глибоким виконанням популярних кавер-пісень потішив відвідувачів гурт «Грінвіч» з Тернопільського національного економічного університету.

Ще одну яскраву хореографію подарував глядачам танцювальний колектив «Freedom» під керівництвом студентки ТДМУ Ірини Лотоцької.

Неймовірні конкурси від ведучого заходу, Олега Кривого, не залишили байдужим жодного відвідувача! Гості активно брали участь у розіграшах та отримували цінні призи від партнерів заходу.

Родзинкою вечора став виступ вже добре відомого у стінах університету гурту «One by one». Хлопці та дівчата цього року об’єдналися у такий креативний склад і за час свого існування встигли зацікавити силу-силенну публіки. Чому? Тому що вони запальні, цікаві та креативні.

Організатори заходу щиро дякують усім, хто приєднався до свята колективу журналу «UNITIME», адміністрації Тернопільського державного медичного університету за сприяння у реалізації даного видавничого проекту та інтернет-магазину https://www.moyo.ua за допомогу в проведенні презентації.

За дорученням редколегії Тетяна Іваніцька.