Міжнародний день студента у ТДМУ

Студентське життя – один з найважливіших і найяскравіших періодів у житті людини. З одного боку, це велика відповідальність – потрібно вчитися, здобувати професійні навички, щоб стати добрим фахівцем. З іншого – це спілкування з новими друзями, участь у різних заходах як наукових, так і мистецьких. Творчий колектив Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського додає ще більше приємних моментів у життів студентів-медиків, щоразу організовуючи цікаві події. З нагоди Міжнародного дня студента 16 листопада 2017 року двоє креативних майбутніх медиків Тетяна Іваніцька і Сергій Калмазан порадували викладацьку і студентську спільноту нашого вишу чудовим концертом.

Захід розпочався з виступу Софії Лисецької, яка виконала зворушливу пісню.

Після цього від імені ректора ТДМУ, професора Михайла Корди молодь привітав проректор з науково-педагогічної роботи, професор Аркадій Шульгай. Аркадій Гаврилович побажав всім присутнім, насамперед, успіхів у навчанні, становленні як фахівців у медичній, фармацевтичній. стоматологічній, медсестринській галузях, а також здоров’я, миру в нашій країні, незабутніх моментів від студентського життя.

Студенти, які упродовж останнього року показали високі результати в навчанні, громадській і волонтерській діяльності, цього вечора отримали з рук проректора грамоти.

Особливий музичний подарунок спеціально до цього дня підготував представник факультету іноземних студентів Джефрі Августус.

Роман Литвин виконав пісню в стилі «реп».

Студенти Інна Гевал та Максим Каліш подарували запальну румбу.

Цього вечора на сцені актової зали відбулося нагородження переможців студентського квесту, який пройшов 15 листопада. Призи вручила організатор заходу – Юлія Бандрівська.

Концертну програму продовжили Ольга Петрова та Владислав Коробчук з піснями «Один в каное» та «Редіоектів».

Студенти медичного університету мають ще й відмінне почуття гумору. Наші КВК команди неодноразово здобули перемогу на різних конкурсах. Сьогодні прийшла нова зміна чемпіонам, яка горить бажанням кинути виклик таким університетським легендам, як «Анестезія». Дотепи і жарти команди «Палата №6» супроводжувалися оплесками і сміхом.

Доволі професійним був вступ представників факультету іноземних студентів, а саме польського гурту «Текіла». До складу струнного тріо увійшли Ola Dobroszczyk (скрипка), Kamil Marzec (соло-гітара), Arkadiusz Leśniak-Moczuk (акустична гітара + вокал).

І знову на сцені лунали жарти і дотепи. Цього разу своїм гумором потішила команда «Сірники» (Артем Присяжнюк (капітан), Наталя Петрова, Софія Гащак, Денис Заболотний, Олег Кривий, Валентина Пітухова, Дмитро Гаврисюк, Оксана Чернякова).

Нещодавно до Творчого колективу ТДМУ прибуло чимало талановитих учасників. Одні з них – це емоційні, креативні та харизматичні музиканти гурту «One by one» (барабани – Яна Бондарчук, соло на гітарі – Вячеслав Чоботар, ритм-гітарист – Сергій Лобазов, бас-гітарист – Дмитро Журавель, солістка – Ярина Турко, за синтезатором – Сергій Калмазан). Звичайно, цей вечір не обійшовся без їх виступу.

Дякуємо нашим талановитим студентам за їхню творчість, ентузіазм і бажання дарувати мистецтво. Бажаємо нових успіхів, цікавих заходів і натхнення.

Більше фото тут: https://www.facebook.com/pg/tdmu.official/photos/?tab=album&album_id=1404371136351679

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.