Міжнародний день студента у ТДМУ

Студентське життя – один з найважливіших і найяскравіших періодів у житті людини. З одного боку, це велика відповідальність – потрібно вчитися, здобувати професійні навички, щоб стати добрим фахівцем. З іншого – це спілкування з новими друзями, участь у різних заходах як наукових, так і мистецьких. Творчий колектив Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського додає ще більше приємних моментів у життів студентів-медиків, щоразу організовуючи цікаві події. З нагоди Міжнародного дня студента 16 листопада 2017 року двоє креативних майбутніх медиків Тетяна Іваніцька і Сергій Калмазан порадували викладацьку і студентську спільноту нашого вишу чудовим концертом.

Захід розпочався з виступу Софії Лисецької, яка виконала зворушливу пісню.

Після цього від імені ректора ТДМУ, професора Михайла Корди молодь привітав проректор з науково-педагогічної роботи, професор Аркадій Шульгай. Аркадій Гаврилович побажав всім присутнім, насамперед, успіхів у навчанні, становленні як фахівців у медичній, фармацевтичній. стоматологічній, медсестринській галузях, а також здоров’я, миру в нашій країні, незабутніх моментів від студентського життя.

Студенти, які упродовж останнього року показали високі результати в навчанні, громадській і волонтерській діяльності, цього вечора отримали з рук проректора грамоти.

Особливий музичний подарунок спеціально до цього дня підготував представник факультету іноземних студентів Джефрі Августус.

Роман Литвин виконав пісню в стилі «реп». Студенти Інна Гевал та Максим Каліш подарували запальну румбу.

Цього вечора на сцені актової зали відбулося нагородження переможців студентського квесту, який пройшов 15 листопада. Призи вручила організатор заходу – Юлія Бандрівська.

Концертну програму продовжили Ольга Петрова та Владислав Коробчук з піснями  «Один в каное» та «Редіоектів».

Студенти медичного університету мають ще й відмінне почуття гумору. Наші КВК команди неодноразово здобули перемогу на різних конкурсах. Сьогодні прийшла нова зміна чемпіонам, яка горить бажанням кинути виклик таким університетським легендам, як «Анестезія». Дотепи і жарти команди «Палата №6» супроводжувалися оплесками і сміхом.

Доволі професійним був вступ представників факультету іноземних студентів, а саме польського гурту «Текіла». До складу струнного тріо увійшли Ola Dobroszczyk (скрипка), Kamil Marzec (соло-гітара), Arkadiusz Leśniak-Moczuk (акустична гітара + вокал).

І знову на сцені лунали жарти і дотепи. Цього разу своїм гумором потішила команда «Сірники» (Артем Присяжнюк (капітан), Наталя ПетроваСофія ГащакДенис ЗаболотнийОлег КривийВалентина ПітуховаДмитро ГаврисюкОксана Чернякова).

Нещодавно до Творчого колективу ТДМУ прибуло чимало талановитих учасників. Одні з них – це емоційні, креативні та харизматичні музиканти гурту «One by one» (барабани – Яна Бондарчук, соло на гітарі – Вячеслав Чоботар, ритм-гітарист – Сергій Лобазов, бас-гітарист – Дмитро Журавель, солістка – Ярина Турко, за синтезатором – Сергій Калмазан). Звичайно, цей вечір не обійшовся без їх виступу.

Дякуємо нашим талановитим студентам за їхню творчість, ентузіазм і бажання дарувати мистецтво. Бажаємо нових успіхів, цікавих заходів і натхнення.

Більше фото тут: https://www.facebook.com/pg/tdmu.official/photos/?tab=album&album_id=1404371136351679

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.