Про центр

Про центр

Шановні колеги!
Колектив Центру вітає Вас на нашому сайті!
Ми готові до плідної співпраці з Вами на ниві
національно-патріотичного виховання нашої молоді!
    Хто рухається вперед у науках,
але відстає у моральності,
той більше йде назад, ніж уперед.
                                                                         Арістотель
 
     Центр виховної роботи та культурного розвитку ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені І. Я. Горбачевського МОЗ України» створено у 2015 р. Керівником центру є доц. О. З. Яремчук.
     Мета діяльності центру виховної роботи та культурного розвитку – забезпечення культурного, інтелектуального та духовного розвитку студентської молоді університету, виховання поваги й любові до рідної землі, українських традицій, національних святинь, формування свідомого громадянина – патріота України.
     Реалізація основних завдань і принципів виховної роботи центру здійснюється за такими пріоритетними напрямками, як: національно – патріотичне, інтелектуально-духовне, правове, моральне, екологічне, естетичне та професiйне виховання, пропаганда здорового способу життя, проведення роботи з питань соціального захисту студентів.
     З моменту створення центру виховної роботи та культурного розвитку відповідальною за культурно-мистецьку роботу вітчизняних студентів була асист. Г. Г. Габор (2015–2016 рр.), з вересня 2016 р. – асист. С. Б. Крамар. Роботу з іноземними студентами з 2015 р. курує доц. О. В. Покришко.
     При центрі діють хор студентів та викладачів, театральна студія «Арт – Drama», Творчий колектив ТДМУ, гурт «ЧуДу», танцювальний ансамбль «Червона калина», тріо «Любов» та ін.
При центрі функціонує Інститут кураторів студентських академічних груп, керівником якого є С. Б. Крамар.
     Успішно у навчальному закладі функціонує Волонтерський рух ТДМУ під керівництвом доц. І. З. Керничної. Основні напрямки діяльності волонтерів: допомога бійцям АТО, соціально незахищеним верствам населення, дітям з обмеженими можливостями, дітям-сиротам, проведення інструкторських курсів з домедичної допомоги та інформаційно-профілактичних заходів.
     Центр виховної роботи та культурного розвитку університету докладає багато зусиль до пошуку та подальшого розвитку обдарованої молоді, формування внутрішнього світу особистості.
     Центр координує діяльність структурних підрозділів університету з питань молодіжної політики та виховної роботи спільно з деканами факультетів, директором студмістечка, директорами навчально-наукових інститутів, завідувачами кафедр, кураторами студентських академічних груп, представниками органів студентського самоврядування і співпрацює з
громадськими організаціями.
Колектив центру (зліва направо): С. Б. Крамар, О. З. Яремчук, І. З. Кернична, О. В. Покришко (2017)
 Колектив центру (зліва направо): С. Б. Крамар, Г.Г. Габор, М.І. Руденко,
О.В. Покришко, І. З. Кернична (2018)